חדש בבלוג

חדש באיקאה: חומוס

המסעדה של איקאה בנתניה החלה להגיש חומוס. לכאורה, שום דבר להתרגש ממנו – לא ממש בשורה שצריכה להדאיג את אבו חסן או סעיד – אבל אתם יכולים לראות בזה היסטוריה מכמה סיבות.

ראשית, זו הפעם הראשונה שנשלחה הודעה לעיתונות לבלוג הזה. במקרה גם מדובר ביחצ"ן שעובד עם מישהו שמכיר את עבדכם הנאמן, אבל בל נהיה קטנוניים. בכל זאת, אם אתה מקבל הודעות לעיתונות זה אומר שמכירים בך כערוץ תקשורת ובקהל שלך כקבוצת התייחסות. שלחו גם תמונה נחמדה.

שנית, תחשבו מה זה אומר שאיקאה מגישים חומוס – חומוס אמיתי, שהם מכינים בעצמם ולא איזה דרעק תעשייתי. לאיקאה הרי לא מגיעים חומוסאים מנוסים – מגיע לשם העם ואשתו (כלומר, אשתו של העם סוחבת אותו). זוהי עתודה אנושית יקרה מפז, שעד היום התרגלה להתלבט בין חומוס אחלה לחומוס צבר.

חומוס איקאה

חומוס איקאה. את המנה תרכיבו לבד בבית (סתם סתם).

ההודעה לעיתונות מצטטת את אורן הקר, מנהל מסעדת איקאה: "בכל מקום בעולם מסעדות איקאה מתאימות עצמן לחך המקומי לצד החשיפה למאכלים שוודים.

כך, לצד הסלמון וכדורי הבשר השוודיים המוגשים במסעדות איקאה, מוגשים בטורקיה ובערב הסעודית שווארמה, באיטליה פיצות וביפן סושי".

מה מצפה לכם באיקאה? חומוס עם/בלי טחינה, פול וגרגרים + חמוצים ושתי פיתות ב-13 שקלים. כנ"ל עם בשר/פטריות ב-19 ש"ח ותוספת ביצה/פיתה נוספת 1 ש"ח (אותי זה מאד משעשע). לא, אני לא אסע לשם כדי לבדוק, אבל אם יוצא לכם בטעות להגיע לשם ואתם רוצים לספר לכולם אז בי מיי גסט.

3 תגובות על חדש באיקאה: חומוס

 1. מקווה שזה לא חומוס "אחלה".בזמנו בטיב טעם ראשון לציון בחומוסיה הגישו חומוס אחלה בצלחת.כיום מפעילה את החומוסיה משפחה דרוזית.

 2. כמובן שגם אותי אשתי סחבה לשם… 🙂
  ושמע…החומוס אפילו טעים.
  כמובן שלא סעיד וכו', אבל ממש לא "אחלה" וחבריו התעשייתים…

 3. פנינה אתרוג
  22 ביולי 2015 ב-22:45 //

  לדעתי החומוס היה מעולה היה בו משהו קליל והאמת שקיויתי שתשיגו את המתכון כי בא לי לנסות להכין בדיוק כזה

השאר תגובה