חדש בבלוג

טלטלה בסצינת החומוס הרמת-גנית

שמועות עיקשות על פרישתו הקרובה של עמי, שולטן החומוס מבהדונס. אחרי 25 שנים מפוארות מאחורי הדלפק. העיר רמת-גן נבוכה • וגם: חומוסייה חדשה בעיר שלא קיימת • שיא גינס בכנאפה נקבע בשכם • ועוד כל מיני. מהדורת החומוס השבועית

החומוס של עמי מבהדונס.

מים רבים זרמו מתחת לגשר ההלכה מאז נפתחה שם בהדונס, החומוסיה עטורת התהילה של עמי, בשנת 1992. עמי, שהחל לעסוק באומנות החומוס שמונה שנים קודם, חוגג בימים אלה 25 שנים של עשייה מבורכת ולפי כל הסימנים הוא בדרך לפרישה.

מצד אחד, קשה שלא לפרגן לאיש שלא החסיר יום עבודה מימיו ואחרי שנים כה רבות עדיין מדבר על החומוס באהבה ובחום. מצד שני – מה יעשו רבבות הרמת-גנים המיותמים?

עם או בלי קשר, קם בימים אלה סניף חדש של אבו דאבי במתחם הבורסה, מרחק שתי דקות הליכה מבהדונס. הסניף החדש, ברחוב תובל 18, יהיה פתוח עד 17:00 בתקופת ההרצה. מדוברות אבו דאבי (גל) נתבשרנו ששוקלים הרחבה של שעות הפעילות לשעות מאוחרות יותר.

חומוסיה חדשה בפתח-תקווה

בפתח-תקווה, העיר שלא באמת קיימת, נפתחה חומוסיה חדשה: חומוס באביה. האם החומוסיה עצמה כן קיימת? האם החומוס טעים? איפה זה בכלל אזור תעשיה סגולה? אם אתם עוברים בסביבה, מצויידים במצלמה ופה, תעשו ג'סטה וספרו.

פרטי המקום: בן ציון גליס 6, א.ת סגולה פתח-תקוה, טל.03-9307088.

שיא גינס בכנאפה

75 מטר אורך, שני מטר רוחב וכחצי טון במשקל – זהו השיא העולמי החדש בכנאפה שקבע תושב שכם מוהנד א-ראבי. מה לא עושים כדי להיכנס לספר השיאים של גינס.

להכנת הכנאפה האימתנית הזו נדרשו 600 ק"ג גבינה, 300 ק"ג סוכר, 300 ק"ג אטריות קדאיף, 35 ק"ג פיסטוק חלבי ושישה פחי שמן. סך-הכל 6000 מנות כנאפה. אז למה, למה לא צילמו?!

הזמין חומוס וניצל בנס

זוג נתנייתי הזמין חומוס ושרד בקושי. פרשה לא נעימה שאנחנו מעדיפים לא להרחיב עליה את הדיבור מסיבות מובנות (כדי לא לחטוף מכות).

מיקרוסופט נכנסת לעסקי החומוס

ישראלי תושב יקנעם מכר לתאגיד התוכנה הבינלאומי מיקרוסופט, פטנט חדשני לניגוב חומוס שצפוי לשנות את עולם החומוס ועולם המחשוב כאחד. שווי העיסקה: 76 מיליון דולר.

במיקרוסופט אמרו השבוע למערכת חומוס להמונים: "האלגוריתם הייחודי של ע' הפתיע אותנו מאד. אנחנו מתכוונים ליישם אותו בדור הבא של מחשוב הענן, כדי להעניק ללקוחותינו חוויית שימוש משופרת. כמו כן, בחטיבת האביזרים שלנו טוענים שניתן ליישם את שיטת הניגוב לניקוי מסכי מחשב".

6 תגובות על טלטלה בסצינת החומוס הרמת-גנית

 1. למרות שבהדונס הוא בהחלט חומוס בסדר,
  אף פעם לא אהבתי את הסצינה של העמידה בתור שם,
  והסגידה לגורו.
  בכל מקרה הם הסתדרו יפה גם בלעדי.

 2. מבין את מה שאתה אומר, אבל לדעתי התור הוא בגלל תשומת הלב הרבה שעמי מקדיש לכל מנה. הוא גם לא מעודד שום סוג של "סגידה", סתם משתדל לעשות חומוס טוב.

 3. החומוס בבהדונס יותר מבסדר, אבל מסכים עם אמיר לגבי הסצינה.

 4. חומוס בהדונס- הכי לא מקצועי!!!

  מקצועי זה לא רק לערבב חומוס.
  עמדתי איזה יום 20 דקות בתור, וכשהגעתי- הסתבר שנגמר.

  בעל מקצוע, צריך שתהיה לו הערכה כמה סחורה עוד נשארה לו, ואם אין מספיק- שיגיד לפני שמתחילים לעמוד בתור, ולכל הפחות, אתה רואה שעשית פאדיחה, תציע איזשהו פיצוי, ה"מצטער
  כל כך לא אמין.

  בושה, פשוט בושה, לא חזרתי לשם יותר.
  ובכלל, גם החומוס לא משהו מלכתחילה.

 5. אז זהו, שקרה לך מקרה נדיר וה"מצטער" דווקא כן היה אמיתי גם אם לא נראה משכנע.

 6. יש הרבה סניפים לבהדונס…בתור לקוח מתמיד כבר שנים אני ממליץ על בהדונס פ"ת אין תור חומוס מעולה יחס חם ונעים, אני בדרך כלל הולך בשישי בבוקר הרבה חניה ואווירה חבל הזמן ממליץ בחום.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*