חדש בבלוג

האתר החדש שלנו: אוכל 101

אל תגלו לאף אחד, אבל חומוס הוא רק אחד הדברים שאנחנו אוהבים לאכול. ואם דיאטת הקריאה שלכם כוללת בלוגי אוכל נוספים, סביר להניח שהאתר החדש שלנו יעניין אתכם.

מזל טוב, עכשיו זה רשמי: אוכל 101 באוויר.

בגירסה מוקדמת, בעיצוב מאד זמני, בהשקה רכה ובשיוט מזוגזג – אבל באוויר.

ואם גם לכם יש עניין כלשהו, מדי פעם, במשהו שאיננו חומוס – אז אתם תאהבו אותו.

מי, מה, למה, כמה, איפה נרשמים?

אוכל 101 הוא אגרגטור של בלוגי אוכל עבריים. כלומר, אתר שמלקט ומציג במקום אחד הפניות לתכנים בבלוגים רבים, שהמשותף להם הוא שכולם עוסקים באוכל.

הרעיון מאחורי אוכל 101 פשוט: להביא את כולנו למקום אחד – בלוגרי אוכל וחובבי אוכל. האנשים שכותבים על אוכל מדם לבם, והאנשים שקוראים ומגיבים ומקליקים וממשיכים למטבח או למסעדה או לחומוסייה הטובה שמצאו ברשת.

השאיפה שלנו היא לרכז באוכל 101 את כל בלוגרי האוכל בעברית – או לפחות את הטובים שבהם. בשלבי ההרצה הראשוניים, במהלך שבועות בודדים של פעילות, הצטרפו לאתר 24 בלוגים. ההצטרפות חינם ואפשר לבטל אותה ברגע שרוצים, אז יש סיכוי כזה שהעסק ירוץ די מהר. בתיאבון.

4 תגובות על האתר החדש שלנו: אוכל 101

  1. חזק ואמץ יוזמה ברוכה אבל אני אבקש להוסיף חלוקה לאתר כך שיהפוך למאגר מידע של אוכל ישראלי (חלק למתכונים מסודרים, ביקורות מסעדות לפי קטגוריות וכו').

  2. זה יהפוך בלתי אפשרי לביצוע (או יקר מאד בזמן) כשיהיו שם 100 בלוגים. כנראה שנצטרך להסתפק בתגיות ובמנוע החיפוש המובנה, שזה לא כל-כך רע כשחושבים על זה.

  3. שיהיה בהצלחה !!

  4. איזה יופי!

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*