חדש בבלוג

מצב החומר: עדכון

אם שבתם לאתר ובדקתם את התאריך על הפוסט שבראש ההומפייג', אולי התפתיתם לחשוב ששום דבר לא קורה כאן. אולי התגנב חשש ללבכם שהדבר מעיד על נפילת מתח, עייפות חומר, חולשת רוח, התרופפות כוחות, או כל רעה חולה אחרת – אך לא היא.

אדרבא – בימים אלה שוקדים מיטב המוחות החומוסאיים של מערכת חומוס להמונים על פיתוחי תוכן וטכנולוגיה, מהלכי קידום ושיווק. אלא שאנחנו מצניעים לכת, ועושים את מעשינו בדומיה חומוסאית, בתחושת קדושה של עשייה מבורכת. אנחנו החומוס והחומוס הוא אנחנו. שלו, נחוש, ושותק כמו ראי.

כמה עדכונים, אם להיות ספציציים:
א. על ה-Bar העליון, מעל הכותרת, נוספו אייקונים של RSS (להבא: רסס) לפוסטים ולתגובות, ואייקון נוסף למנגנון החיפוש של הבלוג. השתמשו בכלים האלה – הם בשבילכם.
ב. בעמודי הפוסטים נוספו אייקונים עם קישורים מהירים ל-del.ico.us, Furl, חדשHOT, שווה קריאה, ואתרי ווב2 אחרים (פשוט נורא רצינו לומר פה "ווב2"). אם אתם זקוקים לעזרה ו/או עצות לשימוש בנ"ל, בקשו מאתנו ואנחנו נדאג לזה בהקדם.
ג. לקטגוריית הביקורות נוספו חומוס אשכרה התל-אביבית בהדונס הרמת-גנית. ובקרוב יצטרפו גם אבו חסן, סעיד, אבו אדהם ועוד חומוסיות בעלות שם.
ד. אנחנו עדיין עובדים על תיקונים ושיפורים בעיצוב, קושרים שת"פים, מקדמים את הבלוג במנועי החיפוש, ומתחנפים לכל מיני אנשים חשובים כדי שיתנו לנו לינקים. אתם מוזמנים לעזור – שילחו את כתובת האתר לחמישה מחבריכם הטובים, בצירוף מכתב שאומר שאם הם לא יעבירו אותם הלאה, משהו רע יקרה לחומוס שלהם. הפתעות נוספות בקרוב.

2 תגובות על מצב החומר: עדכון

  1. עזרו לי בבקשה!!!

    מחפש נואשות חומוס טוב בגבעתיים (לא "חומוס גבעתיים"!! או ברמת גן.
    אם מישהו מכיר או יודע אני מאוד מאוד אודה.

    🙂
    אורי

  2. טוב, זה קל: בהדונס ליד גשר ההלכה.

השאר תגובה