חדש בבלוג

מהפכה עושים עם חומוס

בלוג החומוס מעולם לא הסתיר את היותו בלוג מהפכני. אנחנו בעד האיש הקטן וקיבתו הריקה, ובעד מי שמאכיל אותם במתת האל לעניים. זה, כשלעצמו, שם אותנו במקום פוליטי.

אנחנו מעדיפים חומוס אמיתי על-פני המבורגר תעשייתי. אנחנו מעדיפים צריף רעוע על ארמון, וסוכה צנועה על מגדל בטון שקורע את השמיים. מעדיפים חמימות אנושית על קרירות מנוכרת, ובעיקר: חושבים שהכל פה הרבה יותר מדי יקר, ושגם חומוסיות נפגעות ממחירי השכירות המשתוללים.

אנחנו חושבים שאין אוכל יפה יותר למהפכה מחומוס (גם פלאפל הולך). אנחנו חושבים שטוב שאנשים ישבו יחד, יאכלו חומוס, ויבינו שרב המאחד ביניהם על המפריד. דתיים וחילונים, יהודים וערבים, אנשי מרכז ופריפריה.

בקיצור: אם אתם מאלה שחיכו שיעירו אותם כשתתחיל המהפכה, אז הנה – היא פה. קום, התעוררה, חומוסאי.

בעלי חומוסיות: בואו לעזור

את הרעיון הזה הציע לנו גל עילם (חומוס אבו דאבי): לקרוא לבעלי חומוסיות להביא חומוס למאהלים. גל עצמו כבר החל בזה, עצמאית, ומביא חומוס (וכל מה שמסביב) למאהל בשדרות רוטשילד מספר פעמים בשבוע.

אם אתם בעלי חומוסיות, אתם מוזמנים לעשות כמותו ולספר לנו כדי שנוכל לתת על זה קרדיט יפה. נשמח גם לפרסם תמונות של אנשים אוכלים חומוס בין האוהלים אם יישלחו אלינו כאלה (ע"פ שיקול דעתנו וכו' – חשוב לנו לא להפוך את העניין לזול ופרסומי).

והכי חשוב: מי שממש רוצה לעזור ובהקדם, עם אוכל לכמה מוחים רעבים במאהל של שכונת התקווה, מוזמן ליצור קשר עם שי (052-3282364).

במאהל של שכונת התקווה צריכים גם עזרה טכנולוגית, בראש ובראשונה קו תקשורת מסוג כלשהו. אולי גם קצת עזרה בשימוש בכלים הטכנולוגיים לצרכים ארגוניים שונים, כי הם קצת חדשים בזה.

מי שרוצה לתרום חומוס ומוצריו למאהל לוינסקי, מוזמן ליצור קשר עם איתי (054-4544654).

5 תגובות על מהפכה עושים עם חומוס

  1. הגהה: "צריך" צ"ל "צריף" בפסקה הראשונה.

  2. למחות זה גם לנגב..

  3. רעיון מצויין..

  4. חומוס עצמו הוא כבר מהפכה חברתית. טעים מזין משביע בריא וזול
    איזה עוד מזון יכול להשתבח בכל אלו?

  5. אהבתי. "בואו לנגב מול משרד ראש הממשלה!"
    "ברוטשילד הוקם מאהל ניגוב שטרם קם כמותו בישראל!"

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*