חדש בבלוג

המלצת קריאה: האחים חומוס

האחים חומוס זה כמו האחים קרמזוב רק יותר טעים.

לא, לא מדובר בספר אלא בכתבה של TheMarker על רונן גבעון וכריסטיאן מויסט, בעלי Hummus Bros הלונדונית. אחרי שנתיים של טחינה וערבוב, עם סניף חדש וכיסים מלאים (טפו טפו), שני החבר'ה האלה הם ללא ספק נציגי המהפכה בבריטניה הגדולה.

6 תגובות על המלצת קריאה: האחים חומוס

 1. Abbu Rani Fan Club Band
  9 במרץ 2008 ב-15:54 //

  מה זה בתמונה?? חומוס עם דוריטוס???

 2. עזוב אבו רני, כואב לחשוב על זה אפילו.

 3. אבו שוקי ואושיות החו"לה*,

  זוכרים מי שלח אתכם אחרי ברלין ללונדון?
  אגב, ממש לא השתגעתי. החומוס היה מקבל 2-3 בהדונס מ-5, ביום טוב.
  אבל בשביל הלונדונים והתיירות האופנתית זה אחלה.

  *חומוס להמונים

 4. בועז היקר,
  ברור שזוכרים. אצלנו במועצת החול"ה יש פנקס גדול, עם שמות (ומספר נעליים) של כל גולשי הבלוג, ובכל פעם שמישהו עושה פה מעשה טוב אנחנו עושים לו V.
  אנחנו עוקבים אחרי האחים חומוס כבר זמן מה, אמנם מרחוק אבל מתישהו נבקר גם אצלם. אגב, ההכנסות מהבלוג הזה הן קודש להוצאות על אכילת חומוס ברחבי הארץ והעולם – למקרה שזה לא ברור.

 5. לא חשבתי לשנייה אחרת ואני מניח שבדיוק ברגעים אלה, מישהו בפפואה ממלא סיר עם מים וגרגרי חומוס לכבוד מועצת גדולי החו"לה, לקראת המסע הגלובאלי הבא.

  בימים הקרובים יתפרסמו אצלי תוצאות ניסוי במשפחת החומוס, שללא ספק יעוררו עניין. (פרטים או לפחות לינק יבואו)

 6. החומוס של האחים הוא בפירוש חומוס יהודי. כזה כמו שאבא שלי עושה. Not that there's anything wrong with it. הוא בסדר, אפשר לאכול, אפשר לקרוא לו חומוס, והוא אכן עשוי מחומוס.

  אבל מי שחשקה נפשו בחומוס אמיתי בלונדון, יכתת נא רגליו ל-Edgeware Road ויכנס לאחת המסעדות הלבנוניות. שם יש חומוס אמיתי. מרחוב אוקספורד נכנסים ל-Edgeware ולאחר כמה עשרות מטרים מתחילה לבנון הקטנה. משו משו.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*