חדש בבלוג

בצער רב וביגון קודר

מערכת חומוס להמונים נפרדת בצער מהמטבח של שוש, חומוסייה חמימה ומחוייכת שסוגרת את שעריה.

אחרי שנתיים בהן האכילו את תושבי אבן-גבירול בתל-אביב בחומוס, ג'חנון ומרקים תימניים, "מלכות החומוס" סוגרות את המטבח של שוש.  היום, ה-16 לאוגוסט 2008, המקום נפתח בפעם האחרונה, ובימים הקרובים יוחלף בפלאפלייה.

מערכת חומוס להמונים נהגה לאכול אצל שוש בקביעות, לא רק בגלל המיקום הנוח אלא גם ובעיקר בגלל הטעם, הכנסת האורחים, השירות הנעים והמחוייך. בתקופת קיומו המקום הצליח "להתגלגל" ואפילו לבנות קהל לקוחות קבוע ומסור, אבל לא לגדול ולהתרחב. כנראה בגלל המיקום (פינת ז'בוטינסקי).

אנחנו מאחלים המון הצלחה לסיגל, שני, אבירם, מחמוד והחבר הנחמד שאת שמו אנחנו לא זוכרים (סליחה). כשהחבר'ה ישברו ויפתחו מחדש חומוסייה במיקום אחר, נעדכן.

ובינתיים, לאלו מכם שרוצים להיזכר: כתבת הוידאו על שוש (ואבו דאבי) שפורסמה ב-ynet.

11 תגובות על בצער רב וביגון קודר

 1. דניאל, גם אנחנו אוהבים אותך.

 2. הבלוף של שוש.
  מסעדה חביבה ותו לא שהבלוג הזה ניפח מעבר לכל פרופורציה ולכל הגיון.
  החומוס לא מדגדג אפילו את השורה הראשונה של החומוסיות בישראל – אבל רק פה עשיתם לו לובי. מראה על ההבנה העלובה שלכם בחומוס. אפילו בסטנדרטים של אבן גבירול מדובר בחומוס בינוני – מה שמראה על ההבנה של הכותבים כאן בחומוס אמיתי. תצאו פעם אחת מגבולות ת"א יא פתטים..

 3. חבל מאד!
  מסבחה טעימה מאד והמיקום נח.
  מבין החומוסיות שטעמתי בת"א עצמה (ללא יפו) היא הייתה הכי טובה.

 4. מנת החומוס הטובה ביותר בתל אביב ואני בדרך כלל קטלן סידרתי של חומוסיות.גם הפול היה הטוב ביותר.בכל פעם שסיימתי לאכול ניסיתי לדובב את הבנות והבחור הנחמד ,מה התוספת המיוחדת ונעניתי בחיוך בלבד…אבל היתה בעיה מרכזית שטחנתי בעבר.מנות מאד מאד קטנות שלא הביאו חשק לחזור(ואני לא מהמתפוצצים בחומוסיות).לבקש תוספת(ללא הצעת ריפיל) אפילו בתשלום, קצת מבייש.

 5. אף פעם לא היה נקי שם

 6. מצאתי את החומוס הטוב ביותר.!!!חומוס חסוני בדרך בן צבי 35(פינת שעלבים)בתל אביב יפו.קרוב לבלומפילד.חומוס פול מדהים ,כדורי נפלאפל מעולים.חבר הזמין אותי ואם זו הרמה זו החומוסיה הטובה ביותר.מנות נדיבות ,נקי .אאוריקה!!!!

 7. תמיר – המקום מוכר למערכת הבלוג ואפילו הוזכר באחד הפוסטים. המייסד הוא קרוב משפחה של קלבוני, כך שיש שם ידע, אבל בעבר המקום סבל מכמה עליות ומורדות בכל הפרמטרים שציינת. נחזור לבקר שוב.

 8. אכן הצטערתי לשמוע על הסגירה. אמנם היו יקרים,יחסית,אך האוכל משובח ולא רק החומוס,שהיה מצוין.

 9. במסגרת מסע ההספד לשוש ניתן להשתתף גם בהלוויה של חומוסיה(?) נוספת שהלכה לעולמה השבוע. מסעדת 'כנאפה' ברח' פרישמן פינת שד' חן (חיים נחמן. כן, הביאליק ההוא). אומנם החומוס לא היה משו, והגרגירים בכלל יצאו להם קשים כחלוקי נחל עוזב חופים, אממה, אחורי מות קדושים אמור. יהי זכרן של ארוחות הבוקר המעניינות וקציצות הכבש דמויות הקבב נצור בלבב אזרחי ת"א ובנותיה.

  לא חבל על דאבדין וגם משתכחין.

 10. מלכות החומוס היו ונשארו מלכות גם ללא ה"מטבח של שוש" החומוס טעים המרקים משגעים ועל הג'חנון אין בכל הארץ!!! ומעל הכל היחס הנפלא, השרות המחויך שגם ביום סגריר מחמם את הלב שווה את כל המנות גם יחד!
  חבל שישנם אנשים אשר לא יודעים לפרגן ורק מתלוננים (ראה תגובות) אך, אנשים אלו הינם אנשים אשר בכל מקום שיהיו ינסו למצוא רק פגמים ולעולם לא ידעו לתת מילה טובה. חבל?! אך לצערינו ישנם גם כאלו!
  סיגל, שני, אבירם, מחמוד והחבר שאת שמו לא זוכרים אני מאחלת לכם הצלחה בהמשך החיים ובכל אשר תפנו. אתם צוות לעניין ואנשים נפלאים … המשיכו להיות כפי שאתם והלוואי שתמיד תחייכו (כפי שחייכתם תמיד במתן השרות ובכלל ב"מטבח של שוש") ואני יודעת כי החיים יחייכו אליכם! לא לשכוח לעדכן אם וכאשר תחליטו לפתוח שוב מסעדונת קטנה/גדולה … אני אתכם!!! המשך חיים נפלאים וכל טוב, שיר.

 11. צביקה מת"א
  1 בדצמבר 2008 ב-22:33 //

  חומוס מצויין באמת טעים. המיקום של החומסיה מאוד בעייתי אין חניה אין מקום לשבת והרבה רעש מסביב .

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*