חדש בבלוג

פלאפל נונה רעננה

פלאפלייה פופולרית שמגישה פיתות תפוחות ובשרניות, מלאות כל טוב, ויש לה אזור ישיבה מוצל ומרווח יחסית. היה טעים.

פלאפל נונה
כתובת:
אחוזה 118 רעננה
שעות פעילות: א-ה' החל מ-7:00 ועד הערב המאוחר, ו' עד 14:00, מוצ"ש 21-24:00
טלפון: 053-2298822, 09-7428485
כשר

בצהריים אביבי אחד, לפני לא כל-כך הרבה זמן, מצאתי את עצמי ברעננה. זה לא משהו שקורה לעיתים קרובות מדי, וכשאני בכל זאת מגיע לרעננה – לאור אי אלו אכזבות בעבר – בד"כ אני לא אוכל חומוס.

באותו שבוע ארז טיקולסקר (מכותבי מדריך החומוסיות הגדול שראה אור בימים אלה) אמנם דיווח שנתגלו ברעננה לא אחת אלא שלוש חומוסיות ראויות – אבל רצה הגורל וזה קרה יום אחד מאוחר מדי.

אז על חומוסיות מומלצות לא ידעתי, אבל על פלאפל נונה קיבלתי יותר מהמלצה אחת והתברר שאני די קרוב.

פלאפל נונה, מבט מרחוב אחוזה

רחוב אחוזה, בעיקר בחלק הזה, עמוס למדי. את שדה הראייה ממלאים בתי עסק, גדרות, שלטים, עמודי פנסים, עצים וכלי רכב – אבל בשלט הגדול של פלאפל נונה (ושל "אחוזת השווארמה" הצמודה אליו) אפשר להבחין בקלות גם מהצד השני של הכביש.

כשחוצים ומתקרבים מתגלים אזור ישיבה מוצל ומרווח יחסית, וגם ויטרינה גדולה ובה ערימת אימתניות של סלטים ותוספות, ומאחוריה צמד עובדים צעירים וחייכנים שממלאים בזריזות פיתות בקציצות שחומות וריחניות. מדי כמה דקות נאסף תור קטן של לקוחות מול הדלפק, וכעבור זמן קצר כולם כבר יושבים ואוכלים בתיאבון.

  • פלאפל נונה רעננה, הצוות החייכני
  • הוויטרינה עם ערימות הסלטים האימתניות
  • פלאפל נונה רעננה

הזמנתי מנה (19 ש"ח) וביקשתי שתהיה "עם הכל והרבה טחינה". שאלו אותי אם להוסיף חציל מטוגן ואישרתי.

קיבלתי פיתה בשרנית ותפוחה, עמוסה בסלט טרי, חומוס, כרוב כבוש, חמוצים, פרוסות דקות של בצל סגול, פרוסה גדולה ויפה של חציל שטוגן היטב, ועוד כהנה וכהנה, וכמובן – כדורי פלאפל פריכים וטעימים, בעלי תוך בהיר ומהביל, טובלים בטחינה לבנה ודלילה וחריף אדום בדיוק ברמה הנכונה.

מנה גדולה וטעימה, בפיתה מצוינת, שיחד עם פחית השתייה (8 ש"ח) סגרה פינה בצורה מושלמת.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*