חדש בבלוג

ספיישל יום העצמאות: אבו חסן עד הבית עם Uber

הצוות המקומי של שירות Uber הכריז על מבצע חסר תקדים ליום העצמאות: קליק אחד וקילו של חומוס ישירות מאבו חסן יצא אליכם במונית. המחיר המגוחך (10 ש"ח) הוא החלק הפחות מעניין, כמובן. 

"יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל יחול ביום חמישי ואנחנו סופר מתרגשים!" פותחת ההודעה החגיגית בבלוג של Uber. "לא בגלל שיש חופש או בגלל מסיבת הגג ההיסטרית שמתוכננת לערב, אלא בזכות מה שאנחנו מכינים לכם… ובכן, מסורת זו מסורת ומה זה יום העצמאות בלי דגל ישראל מתנופף ועל האש עם חומוס איכותי בצד?!".

 

מבצע חומוס אבו חסן ליום העצמאות של אובר.

מבצע יום העצמאות של אובר. הקליקו לפרטים.

 

Uber, למקרה שלא ידעתם, היא המתחרה הזריזה והיצירתית של GetTexi. אחרי שקצרה הישגים נאים בארה"ב ובאירופה (ובסך-הכל בכ-200 ערים ב-55 מדינות לפי הודעת החברה מהחודש שעבר), היא פרצה בין השאר בשנה האחרונה גם לשוק הישראלי, בשרשרת של גימיקים יח"צניים משובחים.

הגימיק הנוכחי: החל מיום ה' הקרוב (יום העצמאות) בשעה 11:00 ועד גמר המלאי, תוכלו לבחור באופציה "חומוס בהזמנה" מתוך אפליקציית Uber (בהנחה שהתקנתם אותה). מייד אחר-כך (בשאיפה) תצא אליכם מונית עם מארז מיוחד ובו קילו חומוס של אבו חסן וארבע פיתות טריות. כמקובל ב-Uber, תקבלו זמן הגעה משוער ותוכלו לעקוב אחרי המנה כשתהיה בדרכה אליכם.

תמורת התענוג הזה, יחוייב כרטיס האשראי שלכם ב-10 ש"ח בלבד, מן הסתם כדי להוכיח לכם ש-Uber תמיד זולה ומשתלמת יותר – אחד המסרים השיווקיים המרכזיים של השירות ושל החברה.

אמנם בדרך-כלל אנחנו נוהגים להתעלם באלגנטיות מגימיקים יח"צניים, אבל במקרה הזה אנחנו שמחים לפרגן. יש למבצע הזה גם ערך חדשותי מסוים כי זה המקרה הראשון שזכור לנו שבו אימפריית אבו חסן הסכימה לשתף פעולה במהלך שיווקי כלשהו. סחתיין לאובר ויום עצמאות שמח לכם (ותודה ליהונתן קלינגר שהיה הראשון לזהות).

5 תגובות על ספיישל יום העצמאות: אבו חסן עד הבית עם Uber

  1. השאלה היא האם יהיה אפשר להזמין רק מסבחה??

  2. נחמד מאוד אבל מה עם כשרות?

  3. 11:20 במרכז תל אביב…. NO HUMMUS AVAILABLE

  4. לא עובד

  5. No hummus available

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*