חדש בבלוג

מחר (שבת): השקת Abu Dubi Records

אבו דאבי התל-אביבית, כבר מזמן הרבה יותר מחומוסייה, הופכת לחברת תקליטים. באירוע ההשקה במוצ"ש תוכלו לשמוע מוזיקה טובה ולהסתער על האלכוהול והחומוס שיוגשו חינם.

אני מאד מחבב את חומוס אבו דאבי – את האוכל, האנשים, האווירה והקארמה הטובה. וגם את המוזיקה, שהיא חלק בלתי נפרד מהמקום. מה שלא כולם יודעים הוא שבאבו דאבי לא רק משמיעים מוזיקה שחורה אלא גם מעורבים מאד בסצינת הדאב המקומית. אחרי שבשנה האחרונה הם הפיקו כמה אירועים מוזיקליים ודיסקים, עכשיו זה הופך רשמי: אבו דאבי הופכת ללייבל – Abu Dubi Records.

מחר (שבת ה-15 לחודש) החל משעה 21:00 יתקיים במקום (קינג ג'ורג' 81 תל-אביב) אירוע ההשקה של הלייבל החדש. הכניסה חינם ויהיו גם חומוס ואלכוהול חינם (טכנית, זה פחות או יותר מה שיש שם גם ביום רגיל). יתקלטו, בין השאר: סוליקו, וולטר, טרטל, מיי לורד סאונד וחיים לרוז שינצל את האירוע להשקת דיסק חדש בהוצאת אבו דאבי.

6 תגובות על מחר (שבת): השקת Abu Dubi Records

 1. החומוסולוגים המדופלמים בשטח לא אוהבים שמוסיפים להם ביצה בחומוס…בטח שלא קבב ולא שיפוד…ואכן הטענה כי חומוסיה אמיתית לא מתעסקת עם שום דבר מלבד חומוס,פול,מסבחה.ואתה רוצה לערבב לנו בחומוס חברת הפקה????חברת תקליטים???אלכוהול????הלו זה חומוס????ודאי וודאי…

 2. למעשה, באבו דאבי לא מוסיפים לחומוס עצמו שום דבר חוץ מאשר ביצה ורק כשאתה רוצה. אבל החיבור שנעשה במקום הזה בין מוזיקה שחורה לחומוס, למרות שהוא לכאורה נראה בלתי קשור לחלוטין, מוצלח מאד בעיני.

 3. מחזק את דבריו של שוקי

 4. אולי עדיף שיתעסקו במוזיקה באמת, כי החומוס שלהם לא משהו.
  הרבה מהומה, על מאומה.

 5. חומוס בן מוסא
  17 בנובמבר 2008 ב-17:18 //

  אני חייב להסכים עם דני, לקחתי הביתה פעם אחת חומוס נקי ומסבחה והיה בסדר מינוס.
  מאידך כל הכבוד על העשיה, מוזיקה וחומוס באמת שני דברים מהטובים שקיימים.

 6. הייתי שם לפני כמה ימים אחרי שחברים הבריזו לי באבו חסן.
  הלכנו לסנטר, על קינג ג'ורג' – ראיתי את המקום, אמרתי ואללה – זו חומוסיה שלא ניסיתי.
  נכנסתי, הזמנתי, אכלתי, שילמתי.

  גועל נפש.
  פשוט לא טעים, פשוט לא טעים.
  מאכזב מאוד.

  מה שטוב, הורדתי חומוסיה מרשימת ה"חומוסיות שצריך לנסות".

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*