חדש בבלוג

נשואה לחומוס

מערכת חומוס להמונים לא מתכננת להתחתן בעתיד הנראה לעין, אבל לו היינו מתחתנים אין ספק שהיינו הולכים על הזמנה כזאת.

האיור שלפניכם הוא עבודה של אלית אבני והוא התנוסס על הזמנת החתונה שלה, לא פחות (ומופיע כאן שוב באדיבותה). מערכת חומוס להמונים עוקבת אחרי עטה הזריזה של אבני כעשור, ובכל זאת הצלחנו בעוונותינו להחמיץ את הבלוג שלה, ואם גם אתם – שלמו לה ביקור עכשיו. שווה.

אהבת חומוס. אלית אבניבכל אופן, בגלל שיש לנו הצתה מאוחרת, ואנחנו עסוקים בלאכול חומוס – ובגלל שאנחנו לא ממש קוראים עיתונים, אלא אם כן הם מונחים על השולחן בחומוסייה – הצלחנו להחמיץ גם את האיור היפהפה וגם את סיפור החתונה של אלית לבחיר לבה החומוסאי.

אגב, הבעל הוא יובל שרון, מבעליה של חנות הקומיקס CNV (קומיקס וירקות) בקינג ג'ורג' שתל-אביב (יש לה גם אתר חביב בהחלט כאן). מה שמסביר את הקונפליקט שבכותרת.

כבר דיברנו כאן על היבטיו המגדריים של הדיסקורס החומוסאי (אנחנו לא באמת יודעים מה זה מגדר ודיסקורס, פשוט נראה לנו מתאים). עובדתית, למרות שישנם יוצאי דופן משמחים ואף טעימים (ע"ע מלכות החומוס, למשל), חומוס הוא בתשעים ותשעה אחוז מהמקרים מאכל שגברים מכינים עבור גברים. אפילו כשלבית העסק קוראים לינא או סוהילה (לאום עמיר מהצפון עוד נגיע, אל תדאגו).

בדיוק בגלל זה, כל מקרה שבו זוג אוהבים מתאחד סביב אהבה משותפת לחומוס הוא שמחה גדולה עוד יותר בשבילנו. לכן, הרשו לנו לנצל את ההזדמנות כדי לברך את אלית ויובל במזל טוב (יובל, אתה באמת אוהב אותה יותר מחומוס?!).

1 תגובה על נשואה לחומוס

  1. הבלוג של אלית יפה ומגניב.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*