חדש בבלוג

חומוס סלולרי: עכשיו ב-iPhone

אפליקציית החומוס לאייפון היא ללא ספק מהחידושים הטכנולוגיים היותר מיותרים שראינו לאחרונה. מצד שני, מי אנחנו שנדבר – יש לנו בלוג על חומוס.

למרות חיבתו הבסיסית לטכנולוגיות מתקדמות, סחבק הוא צרכן קטן מאד של טכנולוגיות סלולריות בכלל ושל מכשירי סלולר מפונפנים בפרט.

למעשה, רק לאחרונה שדרגתי את המכשיר הסלולרי שלי לאחד הדגמים המיושנים יותר שאפשר להשיג היום, שיתרונו הטכנולוגי הברור על קודמו בתפקיד נעוץ בעובדה שהוא עובד.

בכל אופן, בין ניגוב למשנהו הצלחתי להבחין בחיבה שרוכשים אנשים מסוימים למסכי מגע ומקלדות זעירות, ולאפשרות להריץ על הסלולרי שלהם אפליצקיות מיותרות לחלוטין, כמו זו שבגללה נכתב הפוסט הזה.

קוראים לה iHummus (עדכון 1.1.2015: הסרנו את הקישור כי האפליקציה הוסרה מ-iTunes) והיא אמורה לאפשר לכם לנגב חומוס על מכשיר האייפון שלכם, או על ה-iPod Touch או על ה-iPad.

כמובן שלבדוק את האפליקציה הזו אני לא יכול, ואולי טוב שכך – כי אם הייתי מנגב חומוס גם בטלפון הסלולרי שלי זה בטח היה נגמר בגירושים (ואני אפילו לא נשוי) – אבל בעלי האייפון שביניכם יכולים לעשות את זה, ולספר לכולנו איך היה. אתם גם מוזמנים לשלוח תמונות, וידאו וקטעי הייקו שמתעדים את החוויה.

2 תגובות על חומוס סלולרי: עכשיו ב-iPhone

 1. אין ספק שזו האפליקציה המיותרת ביותר שהורדתי. העניין נעשה אך ורק מתוך כבוד לפועלך, שוקי.

  בכל מקרה, מנת חומוס מוצגת על שולחן עם מפה משובצת. נגיעה במסך מזיזה פיתה וירטואלית אשר מעלימה את החומוס בכל מקום בו היא נוגעת וחושפת תחתיה תמונה אחרת של חומוס "מרוח". נגיעה נוספת חושפת תחתיה צלחת שמנונית.

  לא ניתן לנקות את הצלחת לחלוטין; כנראה החומוס לא משהו.

  לאורך כל התהליך נשמעות ברקע שיחות ערות, כנראה מאייפונים סמוכים שעסוקים, גם הם, בנסיון להבין על מה לעזאזל הם מבזבזים את זמנם.

 2. כמובן שמיהרנו להוריד את האפליקציה המיותרת לחלוטין הזו.
  פרט חשוב אחד שלא הוזכר על ידי הכותבים הקודמים – כשאתה מנכה לחלוטין את הצלחת נשמע גרפצ ענק…
  היתרון היחיד של האפליקציה הזו שזה עדיין החומוס הכי טוב שאפשר להשיג בצפון אמריקה.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*