חדש בבלוג

אבו דאבי, סניף הבורסה

סניף מתחם הבורסה של חומוס אבו דאבי דומה מאד למקור. כבר יש כמה חומוסיות לא רעות בסביבה, אבל אבו דאבי מצליחה, שוב, לרענן ולהכניס קצת צבע.

חומוס אבו דאבי הבורסה

כתובת: תובל 18, רמת-גן
שעות פתיחה: א-ה' 10:30-16:30
טלפון: 03-7524576

4 גרגרים

עדכון 1.1.2015: המקום נסגר 

המשולשת של אבו דאבי

מתחם הבורסה ברמת-גן הוא אחד הריכוזים הגדולים והצפופים ביותר של בתי-אוכל בישראל, ולמרות זאת במשך הרבה שנים היה קשה למצוא בו חומוס ראוי. בשנים האחרונות חלה בחלק הצפוני של המתחם מהפכה שקטה. היום יש שם את אבו טאלב ואת מסעדת שמן זית, ותמיד אפשר לצאת מהמתחם ולעבור את הכביש אל בהדונס, כך שהחומוסאים לא נשארים רעבים.

התוספת האחרונה, שתחגוג שנה בקרוב, היא הסניף השני של חומוס אבו דאבי במעלה רחוב תובל, כמה צעדים מהסניף המקומי של שווארמה שמש. למרות הסמיכות לחומוסיות הקיימות, זוהי תוספת מבורכת – גם משום שמדובר במקום הראשון באזור, אם אינני טועה, שמגיש חומוס בסגנון גלילי וגם בגלל האווירה הייחודית של אבו דאבי שכשלעצמה מעניקה למקום זכות קיום.

בדומה לסניף המקורי גם סניף הבורסה של אבו דאבי הוא מקום ידידותי ומחוייך שמתנהל לצלילי מוזיקת רגאיי, רווי ראסטות וצבוע בצבעי ג'מייקה. קצת פחות אסתטי מהסניף המקורי, אבל נקי ומאורגן היטב.

על הדלפק באבו דאבי

השירות היה קצת איטי אבל הצוות היה כל-כך נחמד שלא היה אכפת לנו. המשולשת הגיעה, כרגיל, עם צלחת זיתים, חמוצים ובצל ופיתות רכות. במקרה או שלא, היא הייתה טיפ-טיפה שונה מהמנה של קינג ג'ורג'. לפול היה טעם מעט מודגש יותר, מודגש מדי אולי, והחומוס עצמו היה מעט יותר סמיך – ואת זה דווקא מאד אהבנו. באופן כללי, מדובר לטעמנו במנה די מוצלחת.

חיסלנו את המנה, לקחנו Refill וקינחנו בקפה המסורתי על חשבון הבית. החיסרון היחיד היה שבמקום לצאת לקינג ג'ורג' יצאנו חזרה למתחם הבורסה.

6 תגובות על אבו דאבי, סניף הבורסה

 1. החומסיה החביבה עלי באזור, גם בגלל החומוס, ובעיקר בגלל השרות הידידותי

 2. And don't forget the new Tanami in the bursa area

 3. איך שכחתם? בינואר נפתח במתחם (בניין מכבי) תנעמי חומוס בר – חבל על הזמן. חברה מדהימים, חומוס מעולה, חמשוקה – מנה מומלצת!

 4. יש סניף של אבו דאבי בבאר שבע סמוך למעונות הסטודנטים בשכונה ד' ליד ה'פאבלו'..

 5. חומוס מצוין (לקחתי מנה עם גרגרים וטחינה בלי כמון).

 6. מי שלא מבין בחומוס אומר שזה חומוס מצויין..
  אז קודם כל החומוס מפוצץ אבקת סודה לשתיה ברמה שהחומר הפעיל עוד "עובד שעות נוספות"
  לכן כשלוקחים מהם חומוס הביתה רואים בועות רבות בחומוס..
  שלא לדבר על הפגיעה בטעם..
  ישנה תופעה ידועה שכמבשלים פול מצרי הו הרבה זמן הוא מתכהה לאיטו…אך בישול בסודה לשתיה לזרז את הריכוך גורם לפיוק הקליפה וצובע אתה התבשיל בכהות שידועה למי שמכיר…
  גם כאן פוגע בטעם

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*