חדש בבלוג

חינוך הנוער לחומוס

ילדכם מוכן לאכול חומוס? לא מוכן בשום אופן לאכול חומוס? בשני המקרים נראה שהספר של אלעד בנימין מיועד בדיוק בשבילכם.

אני רוצה חומוס

חובה לכל ילד.

אחרי הסיפור של איתי על בתו שלא רוצה לאכול חומוס, שמעתי עוד סיפורים נוספים על ילדים שאוהבים או שונאים חומוס, או מתעקשים לעשות פדיחות להורים ומעדיפים חומוס אחלה על אבו חסן.

אני מומחה קטן לחינוך ילדים, אבל מכיוון שחשוב לחנך את הנוער למצוות ומעשים טובים ולניגוב חומוס, חיפשתי ומצאתי ספר על הנושא הזה בדיוק.

"אני רוצה חומוס", של אלעד בנימין, מיועד לילדים בגילאי 3-6 מספר על ילד שההורים שלו ניסו לשכנע אותו לאכול פסטה במסעדה, ולא כל-כך הלך להם כי הוא דווקא רצה חומוס. נשמע כמו בעיה הפוכה מזו של איתי, אבל איכשהו נדמה לי ששווה לו לנסות לבדוק איך הספר משפיע על הילדה. חוץ מזה, שבבלוג הזה מפרגנים לכל דבר שכולל חומוס.

על דבר קיומו של הספר גיליתי בבלוג של גילי בר-הלל, שם גם תוכלו לקרוא עליו עוד פרטים.

1 תגובה על חינוך הנוער לחומוס

  1. ספר חובה בכל ביית!בזמני בכיתה ב' כמדומני, חילקו לכל תלמיד בטקס מיוחד את הספר"מקראות ישראל".המורה מרים הגישה את הספר באופן אישי תוך לחיצת יד אמיצה.(כיום זה בטח עם חיבוקי ונישוקי כשהסבים והסבתות מ4 הצדדים(ההורים כבר הספיקו להתגרש…)מזילים דמעה.לכן הצעת יעול בפי למשרד החינוך:הגישו את הספר "אני רוצה חומוס"במקום או יחד עם מקראות ישראל.זוהי פעולה מבורכת לעתיד ילדינו. יען כי ילמדו לאכול בריא,טעים,נכון,מזין,משביע,מנחם,מפנק(אין למחוק את המיותר)ויגדל דור לתפארת.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*