חדש בבלוג

כשאבו חסן התחיל לעשות משלוחים

משלוחים מאבו חסן?! יש שיגדירו זאת כהתגשמות חלום; אחרים יטענו שמדובר בחילול קודש. בשורה התחתונה – בימים האלה, בצל הגבלות הקורונה, משלוח הוא פשוט הדרך היחידה ליהנות ממנת החומוס החביבה עליכם. 

לו הייתם אומרים לי לפני שנה שבאבו חסן (יפו) יתחילו לעשות משלוחים, ושאני אהיה בין המזמינים, הייתי מבטל את הטענה על הסף.

האדמו"ר דודו גבע זצ"ל, כבר פסק לפני שנים רבות ש"Hummus doesn't travel well"', ובאופן רגיל כשאנחנו נשאלים על זה אנחנו ממליצים לאכול חומוס בחומוסייה ולהשתמש בשירותי משלוחים וטייק אווי רק כשאין ברירה אחרת.

המשלוח מאבו חסן

אבל המציאות, כמו שהיא עושה מדי פעם, עולה על כל דמיון. בשבוע שעבר, לראשונה בהיסטוריה, אכלתי (מסבחה, חומוס, פול ולבנה של) אבו חסן בבית והודיתי על כך לאל הטוב ול-Wolt.

אגב, זו רק דרך אחת להזמין מאבו חסן, והנ"ל הם לא היחידים – חומוסיות רבות בכל רחבי הארץ, כמו הרבה עסקי אוכל אחרים, החלו לעשות בשבועות האחרונים משלוחים. אבו חסן התחילו עוד קודם, אבל השירות נעשה אקטואלי במיוחד לאחרונה.

אז לא, זה אף פעם לא כיף כמו לאכול בחומוסייה החביבה עליכם, וזה גם לא יכול להיות, אבל זה כ"כ הרבה יותר טוב מכלום.

המנות והתוספות הגיעו מאבו חסן כשהם עטופים יפה

ואחרי שהורדנו ציפיות – בסה"כ מדובר ב"צרות של עולם ראשון". עצם זה שאפשר להזמין ולקבל תוך חצי שעה חומוס טרי, בזמן שבו כל החומוסיות סגורות, זה כבר חצי נס.

חוץ מזה, שאם בטעות גם יש לכם מרפסת וקצת אור, אז מסבחה וכמה פיתות טריות ונהדרות זה כל מה שצריך בשביל לחוש בני אדם לכמה דקות.

מסבחה של אבו חסן שהגיעה במשלוח

משולשת של אבו חסן (במשלוח)

המשלוח מאבו חסן נארז יפה ובצורה נוחה. הזמנו מנות מסבחה ומשולשת, וגם מסבחה במשקל ופיתות נוספות, פלאפל וצ'יפס וכמובן שתייה, ותוספת ביצה ששכחו (קורה). סה"כ 124 ש"ח בשביל הרבה אוכל.

הכל (כמעט) הגיע בשלום והיה טעים – הפלאפל והצ'יפס היו קצת soggy, אבל כל השאר היה מצוין. הפיתות היו מושלמות.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*