חדש בבלוג

מחר: פסטיבל החומוס בנמל יפו

עוד שנה עברה ועוד פסטיבל של חומוס צבר מתקיים בתל-אביב ביפו. מזל שהתקשרו מהעיתון – כמעט הפסדנו את רקדניות הבטן ואת שלומי סרנגה.

כמיטב המסורת (ראו הפוסט על פסטיבל ניגובים 2008), יש בתל-אביב פסטיבל חומוס ובמערכת הבלוג מגלים על דבר קיומו ברגע האחרון (בצורה די משעשעת – התקשרו כדי לראיין אותנו עליו).

פסטיבל החומוס ביפו 2010, ההזמנהבכל אופן, תרשמו לעצמכם: מחר ומחרתיים (ג'-ד', 24-25 לאוגוסט 2010), בשעות הערב (18:00-22:30), מתחם נמל יפו החדש ליד סניף הדולפין של אבו חסן.

בתוכנית: תופים, רקדניות בטן, חאפלה בין גלי הים "בשיתוף עם היאכטות המקומיות", שלומי סרנגה, הברירה הטבעית, שמעון בוסקילה ושירי מימון, אוכל (בתשלום) של מסעדות פרסיות, מרוקאיות ודרוזיות, וחומוס של אבו מרוואן ואבו מאהר (לא ברור אם בגירסאות המקוריות או בגירסת הקופסא).

לפי ההודעה לעיתונות (ששיחזרנו מהפרסומים הזהים באתרים השונים), יהיו גם: "שוק הצבעוני ובו דוכנים לממכר שמני זית וזיתים, דוכני תבלינים, דוכני בדים ודוכני אומנים ויוצרים מכל רחבי הארץ. תערוכה של צילומי אוכל מהארץ ומשוקי העולם תוצג על קו המים".

7 תגובות על מחר: פסטיבל החומוס בנמל יפו

 1. איתן ויוסי מכפר סבא
  23 באוגוסט 2010 ב-21:59 //

  אחלה רעיון קייץ או חורף מה זה משנה יוצאים מבלים להנותתתתתת ולמי שחם יש מזגנים בבית ותודה שבאתם

 2. אכן חומוס להמונים. נו שויין.

 3. וואו, זה נראה תת רמה לגמרי.
  הדר לוי?
  קאמ און…

 4. אני דווקא חושב שהדר לוי די משעשעת, ופסטיבל חומוס זה אף פעם לא דבר רע – זה יחסי ציבור טובים לחומוס. רק נמל יפו החדש הזה, מאתיים מטר מהריסות עג'מי, קצת בא לא טוב.

 5. אחרי הכתבה של מוצש עם אורלי וילנאי וגיא מרוז אני לא נוגע בחומוס
  חוצפה לשים בחומוס רק 16% גרגרים ואת שאר החומרים מיותר לציין..קורנפלור וכו'
  פשוט בושה!

 6. אתה מתכוון לומר שאתה לא נוגע בחומוס מקופסא, אני מניח. אבל מה אנשים חושבים בדיוק – מאכל שבדרך-כלל אוכלים אותו תוך שעות בודדות מרגע ההכנה, הופך למוצר שיכול לשבת במקרר חודש. אם כי, יש בכל זאת פה ושם מוצרים יוצאי דופן, שבהם לא מחליפים טחינה בשמן סויה.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*