חדש בבלוג

דג על חומוס: מתכון וידאו בסגנון ברצלונה

צריך לראות את זה כדי להאמין: שף קטלוני ממסעדת יוקרה בברצלונה, מדגים הכנה של מנת דג בקלה על מצע חומוס. אכן תמונות קשות, יונית.

אנחנו תמיד בעד מתכונים עם חומוס אבל זה, איך לומר, קצת זעזע אותנו. אתם מתבקשים להרחיק מהמסך ילדים, קשישים, חולים במחלות כרוניות, ואנשים במצב פוסט-טראומה. הצפייה על אחריותכם, וזה בספרדית.

4 תגובות על דג על חומוס: מתכון וידאו בסגנון ברצלונה

  1. רק שכחת להזהיר אותנו שיש שם רוטב שמנת וחמאה על הכל בסוף. מוזר מאוד. לרגע אחד בהתחלה חשבתי שהוא אמר משהו על קווה וחשבתי שהוא באמת יוסיף עוד כוסית שמפניה לרוטב על הבקלה… טוב שהספרדית שלי כמעט ולא קיימת.

  2. תשמע, אני הזהרתי.

  3. אכן תמונות קשות
    חבל שאחרי ככ הרבה עבודה מרכיבים מנה שנראת כאילו מישהו כבר אכל אותה והוציא…

    איככככככס

  4. בטופ שף עונה רביעית בגמר, אחת השפיות הכינה בשר (אני לא זוכרת איזה) עם פיסטוקים וזיתים. לשופטים זה נראה מאוד מוזר אולם כאשר הם טעמו אותו הם התפלאו מאוד ונתנו לה מקום ראשון. כך שעד שלא אוכלים את זה לא יודעים באם זה טעים או לא. אני זוכרת שפעם לא אהבתי את הרעיון של הסושי עם הדג הנא, עד שהזמנתי אחד וראיתי כי טוב. אנחנו הישראלים יש לנו את הטעם שלנו, שלא תמיד בא עין בעין עם הטעם האירופאי. אני לא חושבת שהשף הזה היה מדגים איך עושים את המתכון הזה אלמלא הוא ניסה אותו וטעם אותו וראה כי טוב. כך שבאמת אי אפשר לדעת אלא אם כן מנסים.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*