חדש בבלוג

המקצוע הכי שווה בעולם

איציק דאהן עובד במקצוע שכולנו היינו רוצים לעסוק בו: יש לו חשבון חומוס פתוח, והוא מסתובב ומנגב מכל הבא ליד – ועוד מקבל על זה משכורת. שיחקת אותה איציק!

הבלוגר ז'אן ז'אק הפנה את תשומת לבנו לכתבה שפורסמה לאחרונה בדה-מרקר: "העבודה שתמיד רציתם". מסופר בכתבה על כל מיני בעלי מקצוע בני-מזל, כמו טועמת הגלידה אורית טוקר, קניינית הנעליים שלי זוארץ, ונהג המבחן גרשון גולדר. אבל הכי הכי ריגש אותנו סיפורו של איציק דאהן.

דאהן הוא חומוסאי הבית של סלטי צבר (בכתבה מכנים אותו בטעות "חומוסולוג"). בעל חומוסייה בעברו, שחורש את החומוסיות ברחבי הארץ, מנגב ועוד מקבל על זה כסף…

התפקיד הרשמי שלו הוא לזהות מתכוני חומוס מוצלחים עליהם תוכל החברה לבסס מוצרי מדף. " "כשאני נתקל בחומוס שמוצא חן בעיני בייחודיות שלו" הוא מספר, "אני קונה כמות מסוימת ומביא אותה היישר למפעל שלנו, כדי שנתחיל לייצר חומוס כזה בכמות מסחרית". אנחנו לא משוכנעים שהשיטה הזו עובדת אבל איך, איך היינו רוצים להיות בנעליו.

3 תגובות על המקצוע הכי שווה בעולם

  1. וכמה מקבל בעל החומוסיה שה#@$%יק גנב לו את המתכון

  2. מילא אם היה SCOUT כמו בספורט ומנסה לגלות חומוסאי תיכון (אלק) בעיירות מוכות קאסמים (נניח) ומייבא אותם מלאי הורמונים, לאחת הערים הגדולות לסטאז' הייתי יכול להבין, אבל זה מריח כמו שואב-רעיונות- ME TOO ישראלי רגיל.

  3. בואנה, אתם נורא שליליים. עזבו מה עושים עם המתכונים – תחשבו על הג'וב המעולה הזה. חשבון פתוח לחומוס…

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*