חדש בבלוג

הארוטיקה של החומוס

החומוס כובש את העולם, לאט אבל בטוח. כמו אצלנו, גם מעבר לים הוא מעורר באנשים השראה, ואחת התוצאות המשעשעות והנועזות הוא סרטון הוידאו "The Hummus Scene", שהוא הדבר הכי קרוב לסרט כחול שתראו בבלוג הזה.

כידוע, מערכת חומוס להמונים מורכבת מאנשים שאין להם חיים אבל יש להם חיבור אינטרנט טוב. וכידוע לוותיקים שביניכם, אנחנו חורשים את הרשת יום ולילה, שתי וערב, בחיפוש אחר גרגרי חומוס מובחרים במיוחד – כמו סרטון הוידאו הזה, The Hummus Scene. ללא ספק אחד מהדברים הכי בוטים ונועזים שנעשו באמצעות חומוס, מאז הליקוק הגדול של דוד פיזנטי (שעל-פי השמועה, או המיתוס האורבני, מרח בחורה בחומוס וליקק אותה. הרחבה כאן).

אל תצפו לעלילה. יש כאן דקה וחמישים שניות של וידאו מאד… אקספרסיוניטי, הייתי אומר. בכל אופן, הוא מעביר מצויין שני מסרים: א. החומוס הוא אפרודיזיאק מופלא, ואכילתו יכולה לשלוח אתכם לפסגות אורגזמיות. ב. האמריקנים ממש מתלהבים מחומוס טוב.

הסרטון הזה הוא חלק מ-Lief Garrison Project של ברנט רוז ואהרון נאוט, הסדרה המוזיקוקומנטרית הראשונה בעולם, שתעלה לאוויר ב-22 לאפריל (הקליקו על הלינקים כדי ללמוד עוד. באמת ששווה).

אני מקדיש את הוידאו הזה לאייזק, בחור מצויין מקליפורניה שאכל איתי ועם חברים חומוס טוב, ונהנה כמעט כמו לייף גאריסון.

המלצה חמה: תחלישו את הסאונד לפני שאתם מציגים אותו.

4 תגובות על הארוטיקה של החומוס

  1. מעולם לא חשבתי על חומוס כמשהו שיכול להעשיר את חיי המין, אבל כדאי לנסות. נראה לי שעדיף לערבב עם טחינה, כדי שיהיה קצת יותר נוזלי ונוטף.
    נראה לי שרוב הבחורות יעדיפו קצפת על חומוס…

  2. זה אמור להיות טחינה, לא? ("What's that? -Tahini, baby, tahini")

  3. זו ככל הנראה מנת חומוס עם טחינה, כי הוא אומר שזו טחינה ולקטע קוראים The Hummus Scene. אבל מה זה משנה טחינה, חומוס – העיקר הרעיון.

  4. בחייאת החומוס הראשון שהוא מעניק לה מועשר בעגבניות מיובשות. לא רציני הבחור.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*