חדש בבלוג

"הכנת חומוס": משחק הפלאש הכי שוביניסטי בהיסטוריה

מתוקף תפקידה, הנוטה לפעמים להיות כפוי טובה, מערכת בלוג החומוס נחשפת לעיתים לדברים שהייתה מעדיפה – איך אומרים – שלא. 

אחד מהם הוא משחק הפלאש הזה, שמלבד להיות כנראה משחק הפלאש הכי גרוע מעולם הוא גם ללא אחד המשחקים הכי שובינסטיים בהיסטוריה.

הכנת חומוס, משחק פלאש שובינסטיבגירסה העברית באתר נט-גיימס קוראים לו "הכנת חומוס" והוא מסווג בקטגוריה משחקי בנות. לגירסה המקורית, האנגלית, באתר GirlGames.com קוראים פשוט "Hummus".

המשחק הזה, ועוד כמה משחקים שנוצרו על-ידי חברה בשם TopCookingGames הם, באמת, אחד מגילויי החוצפה השובינסטית הכי מרתקים שראינו.

הם כאילו מציעים אלטרנטיבה ורודה וחמודה למשחקי הבנים, אבל בעצם מטרתם ללמד נערות צעירות לבשל. וכדי להוסיף עלבון לפציעה, זה גם נעשה בצורה הכי פחות אינטליגנטית שאפשר. כזו שלא מניחה ידע קודם, כולל הידע הדרוש לזיהוי מכסה של סיר, למשל.

כמה דוגמאות למהלכים מאתגרים במשחק: להרים את מכסה הסיר; להניח אותו לצד הסיר; להרים את הקערה עם הגרגרים; לשפוך את הגרגרים לתוך הסיר. אין קיצורי דרך אבל יש חיצים שמצביעים למקום הנכון כך שכל מטומטמת תוכל להבין. היינו מציעים לכם לראות בעצמכם, אבל בטח תשנאו אותנו.

וליתר ביטחון, בסיום המשחק – מלבד לתת ציון למהירות והדיוק בהכנה – אפשר לראות (ראו התמונה) איך על הנערה שמכינה את החומוס להיראות בזמן שהיא מגישה אותו ל-nurd שמן הסתם פיתח את המשחק ושאנחנו מוכנים לשים כסף שהוא בתול. כמו כן, חרא של מתכון.

6 תגובות על "הכנת חומוס": משחק הפלאש הכי שוביניסטי בהיסטוריה

 1. כל החומרים היו בבית, אז שלחתי את הקישורית לאשתי שתחיה.
  חזרתי לפני כחצי שעה, חלמתי על החומוס כל הדרך הביתה.
  אבל לא היה חומוס. אשתי הסבירה לי שלא מצאה שעון מעורר. חיפשה גם אצל השכנה, אבל לא מצאה.

  אתה בטוח שזה משחק שוביניסטי?

 2. לא מצאתי את המשחק בשום מקום:/

 3. נסה להקליק על עלינקים שבפוסט.

 4. לא שיחקתי במשחק כך שאינני בקיא לחלוטין.
  אז בהנחה שהמשחק עצמו לא מתיחס בצורה מזלזלת לנשים:
  תגיד, מה עובר עליך ? משחק שמלמד נערות צעירות לבשל הוא שוביניסטי ? ז"א אם אדם רוצה לתכנת משחק שמלמד בישול – חובה עליו לפנות רק לקהל הגברי שמא אחרת ייחשד בשוביניזם ? זה נשמע די מגוחך.

 5. אולי אם תשחק במשחק זה יעזור לך להבין.

 6. מילא השובניזם – הגרסה העברית לא פועלת ב-Linux!

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*