חדש בבלוג

אתם יושבים? קבלו: חומוס ורוד

מצד אחד – אוי ואבוי. מצד שני – הפעם אנחנו נאלצים להודות שזה סוג של מגניב. לא שהיינו ממש חושבים לאכול את החומוס הוורוד זה.

בימים כתיקונם אנחנו לא חסידים גדולים של הרעיון להוסיף לחומוס כל מיני דברים שיצבעו אותו ויעניקו לו "טעמים מיוחדים". במיוחד כשמדי פעם אנחנו נתקלים בתמונות מזעזעות שהגיעו מארה"ב, שם ישנם אנשים שנוהגים להוסיף לחומוס שלהם (רשימה חלקית): עגבניות מיובשות, אבוקדו, קינואה, פלפלים צהובים, יוגורט, תרד, ג'ינג'ר, גזר, וגם שמן קנאביס.

That said, יש להודות שהיצירה בתמונה שלהלן תפסה אותנו לא מוכנים – גם בגלל שהגיעה מחומוסאית ישראלית (מיטל אהרן), ואולי גם בגלל שאנחנו קצת מחבבים סלק. ותכל'ס, הצבע הזה באמת מהמם.

היוצרת הגדירה את החומוס-סלק שלה כ"בריא. מזין. משמח. צבעוני וטבעוני". הערנו שכל חומוס הוא טבעוני, והיא השיבה שהיום אנשים נוהגים לדחוף חתיכות של חיות לכל מקום, כולל לחומוס, מה שנכון.

חומוס ורוד

אז לא, אנחנו כנראה לא הולכים להוסיף סלק ל-batch הבא של החומוס שנכין, אבל יש סיכוי שבכמות מסוימת העסק הזה יעבוד, בגלל הטעם האדמתי והמתקתק של הסלק. יכול להיות אפילו שהרעיון הזה יהיה שימושי כדי לשבור את ההתנגדות של אנשים שלא אוכלים חומוס אבל יש להם חולשה לוורוד. פקאצות, היר וי קאם!

1 תגובה על אתם יושבים? קבלו: חומוס ורוד

  1. כל פעם שאני רואה תמונה של חומוס עם מרקם מחוספס כזה, אני פולט אנחת יאוש קטנה וממשיך הלאה בלי לקרוא…

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*